Náhradné diely na vozidlá GAZ a UAZ

 

      Využívame služby Slovenskej pošty. 

V súvislosti s množstvom obmedzení uvalených na RF je ťažké získavať nové ND. Zvyšky ND ktoré mám, si nechávam pre vlastnú potrebu. Stránku nechávam funkčnú, objednávka sa ale nebude dať urobiť. Ak niečo potrebujete, píšte na email, u niektorých vecí sa možno dohodneme, je potrebné počítať s vyššou cenou ako je na stránke. Je možné že sa situácia časom vráti do normálu.

Vítame vás v internetovom obchode www.terenna-doprava.sk. Obchod je prednostne zameraný na predaj náhradných dielov na vozidlá UAZ a GAZ. Jedná sa hlavne o staršie ročníky plnopohonných vozidiel – UAZ 469, 452, GAZ 69, GAZ 66 a o diely na VOLGA GAZ 21 a GAZ 24.

Veľa skupín týchto vozidiel je spoločných prípadne zámenných v plnom alebo čiastkovom rozsahu, resp. sú vhodné aj pre niektoré ďalšie vozidlá ruského (sovietskeho) pôvodu. Preto aj členenie  dielov nie je podľa typu vozidla ale podľa častí vozidiel.

Okrem štandardného spôsobu doručenia dielov (dobierka) je možný po predchádzajúcej dohode osobný odber dielov v Ružomberku.

Všetky zobrazené diely sú vždy na sklade (neplatí pre sekciu Bazár). Po vypredaní je príslušný diel stiahnutý zo zobrazenia na stránke.

V obchode pribudla položka „Bazár náhradných dielov“. Bude v nej sprostredkovaný predaj dielov (nové aj použité) na ktoré nebude možné vystaviť faktúru. Bazár náhradných dielov sa bude priebežne dopĺňať

Po zmene doručovacích podmienok Slovenskej pošty budeme na doručovacom lístku uvádzať telefónne číslo zákazníka. Zjednoduší to celý proces doručenia hlavne v prípade väčších zásielok. Ak si zákazník neželá takéto zverejnenie telefónneho čísla napíšte to prosím do správy pri objednávke alebo číslo neuveďte.

 

Motor
Palivová sústava
Výfuková sústava
Chladiaca sústava
Spojka
Prevodovka hlavná
Prevodovka prídavná
Spojovacie hriadele
Nápravy
Náprava predná
Náprava zadná
Zavesenie kolies
Šasi – rám
Disky, pneumatiky
Riadenie
Brzdy
Elektrické vybavenie
Karoséria
Bazár náhradných dielov